تحقیق و توسعه ماده موثره

تحقیق و توسعه ماده موثره

در بدو پیدایش بشر آنچه او را از سایر موجودات هستی متمایز می­ ساخته است، قوه تفکر و ذهن کنجکاو او بود. تحقیق و کنجکاوی در مورد جهان پیرامون و کشف ناشناخته ها، مزیت اساسی انسان نسبت به سایر مخلوقات است.

در دنیای امروزی که مبتنی بر دانش و مدیریت آن است، کشور ها و شرکت هایی موفق خواهند بود که به نوآوری و تکنولوژی برتر دست پیدا کنند، و این امر میسر نخواهد بود مگر با انجام تحقیق و توسعه. صنعت دارویی یکی از مهمترین صنایعی است که مبحث تحقیق و توسعه جزو لاینفک آن برای ارتقاء و حتی بقا در بازار به شدت رقابتی آن است. شرکت مهرسام دارو به این امر مهم کاملاً آگاه بوده و بخش تحقیق و توسعه خود را با نیروهای علمی و با تجربه راه اندازی کرده است و در کنار پرسنل مجرب و آگاه، خرید و نصب تجهیزات و دستگاههای کاملاً به روز و مجهز، زمینه مناسبی را برای رشد و اعتلای سبد محصولات و کیفیت ارائه آنها به بازار فروش، فراهم آورده است.

واحد تحقیقات شرکت دانش بنیان مهرسام دارو با توجه به پتانسیل بالای علمی و تجربی پرسنل و کارشناسان خود بر آن است که اهداف شرکت را در جهت ایجاد سبد محصولات استراتژیک تحقق بخشد. لذا ایجاد دانش بومی برای داروهای اختصاصی زمینه فعالیت شرکت، مشاوره برای طراحی، اجرا و راه اندازی خطوط تولیدی شرکای شرکت یا مشتریان، از منظر دانش فنی، از توانمندیها و خدمات قابل ارائه این واحد می باشد.

افزودن ماژول جدید
0%